Yurtiçinden Gelen Müşterilerle İrtibatta Olmak

Oteller için müşteri veli nimet olarak değerlendirilirken veli nimete doğru bir şekilde yaklaşmak ve satış rakamlarını önemli ölçüde yukarılara çekmek adına son yıllarda çok çeşitli yöntemlere başvurulduğu ifade edilebilir. Bu anlamda klasik pazarlama ve reklamcılık anlayışlarının bir kenara bırakılarak çağı yakalayan ve müşterilere temas eden pazarlama yöntemlerini benimsemek oteller için daha karlı bir gelecek anlamına gelir.

Oteller; genel itibarı ile konaklayacak misafirlerin maksimum memnuniyetini amaçlasa da bu, sürdürülebilirlik açısından ciddi derecede önemlidir. Müşterinin kim olduğundan ziyade otele kattıkları ve çevresine otel ile alakalı fikirlerini paylaşması karlılığı arttırır. Peki, yurtiçinden gelen müşterilerle irtibatta olmak otelinize neler kazandırır?

Müşterilerinize Temas Ederek Kalitenizi Yükseltin

Modern pazarlama stratejilerinin en dikkat çeken yönlerinden bir tanesi olan müşteri ile daima irtibat halinde olma bazı sektörlerde öylesine önemlidir ki müşteri ile adeta aileden biriymişçesine temas halinde olunur. Özellikle otelcilik ve konaklama sektöründe müşterinize sadece yaz aylarında ‘Bizi Tercih Etmeye Ne Dersiniz?’ gibi klişe e-mail marketing yöntemleri ile yaklaşmak pazarlama aracınızın kendini çöp kutusunda bulmasına neden olur.

CORPOHOTEL ile e-mail marketing ile gerçekleştirdiğiniz pazarlamaya çöp kutusundan çıkarıp başa tutturulanlar arasına sokacak bir yenilik getiriyoruz. Müşterileriniz ile kuracağınız ilişkide kusursuzluğu ön plana çıkarırken aynı zamanda sizlere sağladığı avantajlarla da marketing çalışmalarının en değerli aracı haline gelen CORPOHOTEL ile neler elde edebileceğinize gelin daha yakından bir göz atalım!

CORPOHOTEL ile Neler Elde Edeceksiniz?

Otelinizin sadece sosyal tesisleri ve konaklama imkanları ile değil aynı zamanda pazarlama stratejileri ile de göz kamaştırmasını istiyorsanız CORPOHOTEL sizin açınızdan vazgeçilmez bir araç olacaktır. Peki, yurtiçinden gelen müşterilerinizle irtibatta olmak noktasında değer katan bu harika yazılımın avantajları neler?

Bulut Veri Teknolojisi

Bulut veri teknolojisi ya da daha çok bilinen adı ile Cloud sayesinde bir server kurmadan verilerinizi tek bir yerde depolayabilecek ve zaman – mekan ayırt emeksizin müşterilerinize e-mail marketing konusunda daha ciddi bir yaklaşımda bulunabileceksiniz. Server kurulumunun hem ciddi bir maliyet getirmesi hem de verilerin serverda saklanması halinde ofiste bulunmadığınız zamanlarda müşteri bilgilerine ulaşamamanız size ciddi kayıplar getirecektir. Ancak Bulut teknolojisi ile hem yatırım maliyetiniz azalacak hem de yurtiçinden gelen müşterilerle irtibatta olmak kolaylaşacak!

Kolay Kullanım

Oteller açısından müşterilere temas etmek kadar pazarlama araçlarının etkin bir şekilde kullanılabilmesi de oldukça mühimdir. Zira yatırımların geri dönüşü ve müşterilerin otele daha çok ilgi göstermesi kısa vadede büyük bir başarı uzun vadede ise sürdürülebilir bir finansal hava yaratacaktır. CORPOHOTEL bu anlamda sunduğu basit kullanım olanakları ile geniş yazılım bilgisine sahip olmadan müşterilerinizin kalbini kazanacak adımlar atabilirsiniz. Üstelik yurtiçinden gelen müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarına çözüm üretecek bu enfes program ile karmaşık pazarlama programlarından kurtulabileceksiniz.

Teknolojiyi hem kurum kültürü oluşturmak hem de karlılığı yüksek seviyelere çıkarmak adına tercih eden otellerden bir tanesi olmayı mı arzu ediyorsunuz? O halde küçük yatırımlarla çok ciddi kazançlar elde etmeye hazır olun! Çünkü CORPOHOTEL sizlerle!