Transfer Onayı

Otel rezervasyonunu kadar önemli bir konu olan transfer onayı hakkında otomatik mail göndermek için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Oteller için müşteri ilişkilerinin en önemli safhası olan rezervasyon onayı ile birlikte veya zaman zaman ayrı göndereceğiniz transfer onayı müşterileriniz için hayati önem taşıyor olabilir.

Misafirlerin bir otelde rezervasyon yaptırırken havalimanı ve otel arasındaki ulaşımı sağlamak adına transfer hizmetlerinden yararlanması çok yaygın görülen bir durumdur. Bu durumda transfere dair bilgilere ulaşmak ve transferin konforlu bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak adına otel tarafından gönderilen transfer onayı vakit kaybetmeden müşteriye iletilmelidir. Aksi takdirde transfere dair aksaklıklar yaşanabileceği gibi misafirin transferin onaylanmadığı düşüncesi ile başka hizmet alması da söz konusu olabilecektir.

CORPOHOTEL ile Transfer Hizmeti Güvende

CORPOHOTEL ile kurulan eşsiz sistem sayesinde transfer hizmetlerinin her detayı transfer onayı gerçekleşir gerçekleşmez misafire iletilir. Misafir için oldukça önemli bilgiler içeren söz konusu onayda hem varış hem de ayrılma esnasında kullanılacak olan transfer hizmeti ile ilgili detaylara ter verilir. Misafire iletilecek olan ve e-mail marketing parçası olarak değerlendirilen bu mailde araç bilgileri ve aracın nerede bekliyor olacağına yer verilir.

Transfer onayı sayesinde misafir kendi seyahati ile alakalı kendini güvende hissederken olası bir aksaklığa karşı da önlemini alma şansına sahip olur. Bu anlamda otelinizi ziyaret edecek misafirleriniz için vazgeçilmez bir seçenek olan transfer onayını kesinlikle kullanmalısınız.

CORPOHOTEL ile Elde Edeceğiniz Avantajlar

Misafirleriniz ile harika bir ilişki içerisine girmek adına CORPOHOTEL ayrıcalıklarından yararlanabilirken rezervasyon yönetimi ve diğer hizmetlerinizde de enfes seçenekler sunabilmenin ayrıcalığını hissedeceksiniz. Rezervasyonu gerçekleşmiş olan misafirlerinize göndereceğiniz her mail sizin prestijinizi ve kalitenizi yansıtırken misafire de özel olduğunu hissettirecektir. İşte misafirlerinize hitap ederken kullanacağınız e-mail araçlarının size kazandıracakları!

Kendi Üslubunuzu Yansıtabileceksiniz

Transfer onayı gibi bir seyahat planlamasının en önemli detaylarından bir tanesini etkin bir şekilde kullanmak ve misafirinizle samimi bir ilişki kurmak artık mümkün! Transfer onayını gönderirken misafirinize sadece ilgili bilgileri göndermeyecek misafirinize ne derece önem verdiğinizi oluşturduğunuz e-mail şablonu ile de yansıtmayı başarabileceksiniz. Bu anlamda misafiriniz sizin ne kadar kurumsal bir otel olduğunuzu iliklerine kadar hissedecektir.

Transfer Detaylarının Unutulması Tarihe Karışacak

Yoğun çalışan otellerle ilgili en sık karşılaşılan durumlardan bir tanesi de transfer onayı veya rezervasyon bilgilerinin gönderilmesinde yaşanan aksaklıklardır. Bu tür aksaklıklar hem otelinizin prestijine zarar verecek hem de misafirlerin yaşadığı deneyimden memnun kalmayıp tekrar otelinizi tercih etmemesine yol açabilecektir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak adına CORPOHOTEL ile enfes bir iş birliğine imza atarak transfer bilgilerinin onaydan hemen sonra misafirinize iletilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu harika bir e-mail marketing ile gerçekleştirmek çok kolay olacak!

CORPOHOTEL uluslararası seviyede başarı elde etmiş pek çok otel tarafından tercih edilen ve sayısız otele hizmet vererek müşteri ilişkilerine katkı sağlayan oldukça enfes bir sistemdir. Kalitesi tartışmasız bir sistem olmasının yanı sıra müşteri memnuniyetine sağladığı katkı ile ön plana çıkan CORPOHOTEL’i hemen tecrübe etmek için harekete geçmelisiniz.