Rezervasyon Teklifi

Rezervasyon teklifi gönderirken kullandığınız e-mail şablonlarının artık işe yaramadığını mı düşünüyorsunuz? O halde size satışlar konusunda harikalar yaratacak bir uygulama ile tanışmaya ne dersiniz?

Oteller için en büyük problemlerden bir tanesi de e-mail marketing gerçekleştirilirken rezervasyon teklifi gönderilmesi aşamasında olur. Müşterilerinizi otele çekmek ve onları otelinizde bir rezervasyon yapmaya teşvik etmek için en doğru rezervasyon tekliflerini nasıl hazırlayacağınızı artık düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Teklifinizi sizin için önceden hazırladığımız şablonlara göre dizayn edecek ve kişiye özel teklifler sunacaksınız. Müşterilerinizin kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olacak olan e-mail şablonları aynı zamanda kaliteden ödün vermeyeceğiniz hizmetlerinizi tanıtmanıza imkan sağlayacak!

CORPOHOTEL ile Satışlarınız Tavan Yapsın

Satış rakamlarınızı iyileştirmek ve sezon boyunca otel doluluk oranlarınızda zirveyi yakalamak adına çeşitli pazarlama çalışmaları gerçekleştiriyor olmanız pazarlamada yeterince çaba göstermez. Zira internetin ve teknolojinin insan yaşamına çok ciddi etki etmeye başladığı şu günlerde e-mail pazarlaması olmaksızın gerçekleşen herhangi bir çalışma yetersiz kalacaktır.

CORPOHOTEL, e-mail pazarlaması noktasında otellerin bütün arzularını yerine getirecek çözümler ortaya koyması nedeni ile otellerin en büyük destekçisi oluyor. Tamamen otel ve konaklama sektörü için özel olarak tasarlanan ve sektörün sorunlarına çözüm üretmeyi hedefleyen bu uygulamadan siz de maksimum verimi almak ister misiniz? Rezervasyon tekliflerinizi manüel bir şekilde yollamak veya klişeleşmiş ifadelerle potansiyel müşterilerin çöp kutusuna gitmek sizin için çok da arzu edilen bir durum olmaz. O halde CORPOHOTEL ayrıcalıklarını yaşamak için harekete geçin!

Kişiye Özel Rezervasyon Teklifleri

Müşteri beklentileri birbirinden farklılaşabilecek nitelikte olduğundan otellerin her potansiyel müşteriye benzer rezervasyon teklifi ile hitap etmesi tam bir fiyasko olacaktır. Nitekim evli bireylere balayı için eşsiz fırsat başlıklı bir e-mail otelinizin prestijini düşürmekten başka bir işe yaramayacaktır. Ancak bu durumu tersine çevirecek olan tek uygulama CORPOHOTEL olur. Otelinizin satışlarında ciddi bir iyileşme ortaya koyacak ve doğru kitleye hitap etmenize katkı sağlayacak olan CORPOHOTEL kişiye özel rezervasyon teklifleri sayesinde dikkat çekmenize yardımcı olacak!

Müşterinizi Tanıdığınızı Hissettirin

Otelinizde daha önce konaklamış veya bilgilerini elde ettiğiniz ama daha önce konuk edemediğiniz müşterilere özel bir şablon hazırlamaya ne dersiniz? Sayın X şeklinde başlayan klasik e-mailler çok düşük geri dönüş oranı nedeni ile uzun vadede gereksiz kutusuna düşen tanıtım maillerinden farksız olur. Nitekim otelinizin de geri dönüş almada başarısız olması bir süre sonra e-mail marketing yapmaktan vazgeçmeye sebep olacaktır. Ancak CORPOHOTEL müşterinizi tanıdığınızı ve ona değer verdiğinizi hissettirecek e-mailler sayesinde harikalar yaratacak!

Potansiyel Müşterilerinizi Fırsatlarla İlgili Bilgilendirin

Daha önce müşteriniz olmuş ve otelinizde konaklama ayrıcalığını hissetmiş bireylere uygun çözümler sunmak daha kolay gözükse de CORPOHOTEL ile hiç müşteriniz olmamış kimselere de doğru bir şekilde yaklaşabileceksiniz. Otelinizde mevcut ve gelecekte uygulanacak olan indirim fırsatlarını bütün potansiyel müşterilerinize duyurmak için uygulamamızı kullanmayı tercih edin! İlgi çekici görseller ve kaliteli şablonlar sayesinde rezervasyon teklifinizi daha dikkat çeken bir şekle sokacak olan bu uygulama ile müşteri sayınızı arttırmak artık hiç de zor değil!