Rezervasyon Onayı

Müşterilerinize göndereceğiniz rezervasyon onayı ile ilgili klişeleri yıkmak ve kaliteyi yakalamak ister misiniz? Hizmet sektörünün en önemli kısmı olan otelcilikte fark yaratacak çözümler ile artık rezervasyon onayı bir başka olacak!

Müşterilerinizin otelinizde konaklamak için sizleri tercih etmesi adına çeşitli e-mail marketing ve pazarlama çalışmaları yapıyor olsanız da pazarlamanın bir bütün olduğu unutulmamalıdır. Bireylerin otelde konaklaması adına pek çok çalışma yapılarak rezervasyon alınması arzu edilirken rezervasyon sonrası süreçlerin de titizlikle takip edilmesi gerekir. Zira klişeleşmiş bir hizmetten uzak durmak isteyen pek çok seyahat sever otel konaklamasında e-mailleri dahi önemser. Bu noktada CORPOHOTEL olarak otelinizde rezervasyon gerçekleştiren müşterilerinize en doğru yaklaşımı sergileyeceğiniz e-mail şablonlarını sunuyoruz.

CORPOHOTEL Neler Vaat Eder?

Hizmet sektöründe müşterilerin özel hissetmesine yardımcı olmak belki de sunduğunuz hizmetin önüne geçebilecek nitelikte değerli bir unsurdur. Bu nedenle henüz müşteriniz otelinize gelmeden kendisine göndereceğiniz e-mail ile gönülleri fethetmeyi başarabilirsiniz. Bir butik otel veya oda sayısı göz kamaştıran bir tatil köyü olmanız bu konudaki bakış açınızı kesinlikle değiştirmemelidir.

Otelinizde konaklamayı arzu eden bütün bireylere benzer bir şekilde hitap etmeli ve kaliteden ödün vermeyeceğiniz bakış açılarını sergilemelisiniz. Peki, CORPOHOTEL ile harika avantajları yaşamaya başladığınızda ne tür ayrıcalıkları elde edeceksiniz? Gelin CORPOHOTEL ile daha yüksek satış grafiğine giden yolu yakından inceleyelim!

CORPOHOTEL Ayrıcalıkları

Otelinizi hizmet kalitesinin zirvede olduğu bir hale dönüştürmek için tasarlanmış olan CORPOHOTEL ile elde edeceğiniz ayrıcalıkların yüksek müşteri memnuniyeti, daha çok satış ve ciddi manada teveccüh olacağı açıktır. Peki, sistemi kullanmanın avantajları nelerdir?

Kendi Üslubunuzu Oluşturun

Müşterilerinize göndereceğiniz e-mail şablonlarını siler için tasarlarken sizlerin beklentilerini de göz ardı etmemeye büyük önem gösteriyoruz. Kaliteyi sadece sizlere değil aynı zamanda müşterilerinize de ulaştırmayı hedeflerken kendi ifadelerinizi yansıtan bir rezervasyon onayı oluşturmanıza olanak sağlıyoruz. Özellikle konsept oteller için bir üslubun var olduğu düşünüldüğünde bu üslubu korumanız adına büyük çaba sarf ediyoruz. Bunun için sadece CORPOHOTEL kullanmanız ve şablonlardan yararlanmanız daha doğru olacaktır.

Kullanım Kolaylığı

Müşterilerinize uygun bir transfer onayı göndermek istiyor ve klişelerden uzaklaşmak istiyorsanız e-mail marketing noktasında profesyonel bir destek almanız şarttır. Peki, bu desteği sizler için özel olarak tasarlanmış ve kullanımı ile işlemlerinizi kolaylaştıran CORPOHOTEL ile gerçekleştirmeye ne dersiniz? Uygulamayı kullanma noktasında ekstra bir eğitim ve destek almanıza gerek yokken sistemi hemen kullanmak adına sadece CORPOHOTEL’e sahip olmak yeterli olacaktır.

Müşteri Memnuniyeti ile Kalitenizi Arttırın

Müşterilerinize doğru bir üslup ile hitap etmek ve daha kaliteli bir süreç yönetimi sayesinde daha kaliteli bir otel olmanın ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. E-mail şablonları konusunda sizlere harika seçenekler sunmasının yanı sıra şablonları görsel açıdan da kusursuz bir noktaya taşımayı başaran sistemin pek çok otel tarafından başarı ile kullanıldığını biliyor muydunuz?

Kullanıcı otellerin satış rakamlarında yaşadığı artış rezervasyon onayı e-mailleri ile ilgili önemi bir kez daha ortaya koymayı başarıyor. Siz de bu önemi,n farkına varmak ve kaliteyi hemen yaşamak adına CORPOHOTEL ile iş birliği kurmaya başlayabilirsiniz.