Rezervasyon İptali

İptali gerçekleşen rezervasyonlar için rezervasyon iptali maili göndermek artık bir iş yükü olmaktan çıkıyor! Otel yönetimlerinin en çok yakındığı konulardan bir tanesi olan rezervasyon iptal bildirimlerinin yapılmaması artık tarihe karışıyor.

CORPOHOTEL, müşteri ilişkilerinde en kaliteli süreçlerin yönetilmesi adına harika bir sistem sunuyor. Özellikle misafirlerin konaklama süreci ve iptal durumları ile ilgili bilgilendirilmesinde etkin rol oynayan bu sistem e-mail şablonları noktasında klişeleri yıkıyor. Kişiye özel hazırlanan ve misafire özel hissettiren çözümler sayesinde rezervasyonları yönetirken müşteri memnuniyetini de zirveye çıkarabileceksiniz. Çeşitli nedenlerle iptal edilen konaklama rezervasyonlarının durumu ile alakalı en güncel bilgilendirmeyi sağlayan CORPOHOTEL süreç takibinde işinizi kolaylaştırır.

CORPOHOTEL ile İptal Onayı Otomatik Gönderilsin

Seyahat öncesinde yaşanan beklenmedik durumlar nedeni ile otel rezervasyonunu iptal etmek gerekebilir. Bu durumdan minimum oranda etkilenmek ve rezervasyonun iptalini gerçekleştirmek için bütün sürecin titizlikle sürdürülmesi gerekir. Zira otel açısından rezervasyonu iptal edip odanın müsaitlik durumunu değiştirmek mühimken misafir açısında iptali gerçekleştirip paranın iadesini sağlamak da önemlidir. CORPOHOTEL tüm bu sürecin kusursuz bir şekilde sürdürülmesini sağlarken müşteri nezdindeki memnuniyeti zirveye çıkarabilirsiniz.

Oteller için tasarlanmış bu harika sistemin ayrıcalıklarından yararlanmak sadece müşteri ilişkilerini iyileştirmekle kalmayacak aynı zamanda otel çalışanlarnın iş yükünde de ciddi bir azalmaya katkı sağlayacak. Siz de otelinizdeki verimliliği ve kaliteyi iyileştirmek için CORPOHOTEL ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz.

CORPOHOTEL ile Yakalayacağınız Avantajlar

Otelinizde konaklama planı yapıp sonradan vazgeçen misafirler sizin için kaybedilmiş birer potansiyel müşteri olsa da ilerleyen süreçte aynı bireylerin sizin için bir misafir olarak değerlendirilebileceği açıktır. Bu nedenle pazarlama çalışmalarınızı gerçekleştirirken rezervasyon iptali yapan kimseleri ihmal etmeyin. CORPOHOTEL bu konuda seyahati iptal olan bireylerin gönlünü fethedecek imkanlar sağlıyor.

Kişiye Özel E-mail

Rezervasyon iptali oteliniz için kötü bir durum olarak kabul edilse de ileride tekrar kazanabileceğiniz bir müşteriye hitap ediyor olduğunuzu unutmamalısınız. Bu nedenle rezervasyon iptal edilirken gönderdiğiniz e-mailde kendi üslubunuzu kullanmayı ve misafire özel olduğunu hissettirmeyi göz ardı etmemelisiniz. İptal durumunda dahi memnuniyeti yüksek olacak kimselerin bir sonraki seyahatlerinde tekrar sizi tercih etmelerine engel olacak herhangi bir durum yoktur.

Otomatik Mail ile Bilgilendirin

Misafirlerinizin iptal durumunda otomatik olarak bilgilendirilmesi adına hazırlayacağınız e-mail şablonları iptal durumunda otomatik olarak misafire iletilir. Bu sayede bilgilendirmede herhangi bir aksaklık yaşanması durumuna engel olunurken aynı zamanda misafirin memnuniyeti amaçlanır. Özellikle yönetimsel iş yükünün azaltılması noktasında otomatik gönderilen e-maillerin etkisi büyüktür. Siz de bu e-mailler sayesinde CORPOHOTEL ayrıcalığını fazlası ile yaşayabilirsiniz.

CORPOHOTEL Neler Sunar?

Kullanımı oldukça basit ve otellerin yönetim süreçlerini adeta baştan yaratan CORPOHOTEL ile siz de harika bir müşteri ilişkileri süreci takip edebilirsiniz. Özellikle yeni müşteri kazanılması ve var olan müşterilerin memnun edilmesi sayesinde prestijini yükselten oteller başarısını CORPOHOTEL’e borçlu!

Siz de kalitenizi yükseltmek ve en prestijli oteller arasında yer almak istiyorsanız hemen CORPOHOTEL ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz. Çünkü CORPOHOTEL tam size göre!