Rezervasyon Değişiklik Bildirimi

Rezervasyon değişiklik bildiriminin müşterileriniz için hayati önem taşıyan bir konu olabileceğini biliyor muydunuz?

Otelde konaklama arzusunda olan misafirler genellikle seyahat tarihlerinden önce bir otel rezervasyonu gerçekleştirerek uygun fiyatlardan yararlanmayı arzu eder. Ancak seyahat planlarında yaşanan değişiklikler veya otellerin zorunlu durumlardan kaynaklanan değişiklik durumlarının misafirlere bildirilmesi şarttır. Rezervasyon değişiklik bildiriminin zamanın veya hiç yapılmaması halinde misafirin konaklama ile ilgili sorun yaşayacağı düşünüldüğünde bu detayın atlanmaması hayatidir. Peki, rezervasyon değişikliği yapıldığında bildirimin hemen ulaştırılmasını sağlayacak bir sistem kullanmaya ne dersiniz? Bu sayede hem oteliniz hem de misafiriniz açısından bir sorun yaşamadan kaliteli bir konaklama süreci gerçekleştirilmesi sağlanır.

Rezervasyon Değişiklikleri ve CORPOHOTEL

Otel rezervasyonu gerçekleştirdikten hemen sonra bir takım nedenlerden dolayı rezervasyonda değişiklik yapılması ihtiyacı duyulabilir. Bu ihtiyacın karşılanması otel yöntemi tarafından nezaket ile karşılansa da değişiklik bildiriminin yapılmaması zaman zaman aksaklıklara neden olur. Rezervasyon tarihini yanlış hatırlamak veya rezervasyonun değiştiğini unutmak sizin için bir hayal kırıklığı ortaya çıkarmasın diye CORPOHOTEL olarak değişikliğin anında sizlere sunulmasını amaçlıyoruz.

CORPOHOTEL, e-mail şablonları konusunda sağladığı harika imkanlarla müşteri memnuniyetinde harikalar yaratmayı başarıyor. Klişeleşmiş şablonların dışında ve otomatik gönderilen maillerle misafirlerinizin süreç ile ilgili bilgilendirilmesine olanak sağlanıyor. Müşterileriniz aldıkları bu hizmet ile memnun olurken olumsuz durumların hiç yaşanmaması otelinizin prestijini arttırmada etkin rol oynuyor.

Misafire Özel Değişiklik Bildirimi

CORPOHOTEL ile otel yönetimini gerçekleştirmek ve sistemi otelinize entegre ederek bütün süreci başarı ile tamamlamak oldukça kolay olacaktır. Müşterilerinizden gelen değişiklik bildirimlerini siz onayladığınız anda yeni konaklama ile alakalı detaylar kısa süre içerisinde misafirinizin mail kutusuna düşüyor. Bu anlamda hem hızlı değişiklik onayı hem de eksiksiz bilgilendirme alan misafiriniz kişiye özel bu hizmet sayesinde önemli olduğunu hissediyor. Siz de CORPOHOTEL ile bu avantajı yaşamak adına size en uygun şablonu seçebilirsiniz.

Açıklayıcı Mail İçeriği

Otellerin misafirlerine gönderdikleri rezervasyon değişiklik onayı ile alakalı en sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi de bilgilerin oldukça karmaşık bir şekilde sunuluyor olmasıdır. Eski tarih, yeni tarih ve diğer detayların net bir şekilde sunulması misafiriniz için oldukça önemlidir. CORPOHOTEL bu konuda en net ifadeleri içeren ve karışıklığa herhangi bir mahal vermeyen yönü ile misafirinizi memnun etmeyi sağlıyor. Üstelik mail içerisine eklenebilecek yararlı bilgiler ile misafirin memnuniyet derecesi zirveye taşınıyor.

Neden CORPOHOTEL?

Otel yönetimini ve müşteri ilişkilerini çok iyi seviyelere taşımak adına yardımcı bir uygulamanın tadını çıkarmak istiyorsanız CORPOHOTEL sizlerle! Hem küçük oteller hem de devasa oteller tarafından tercih edilen ve misafirlerin en ince detaylar konusunda dahi bilgilendirilmesine yardımcı olan bu sistem e-mail şablonları ile farkını rotaya koymayı başarıyor. Üstelik otomatik yönlendirilebilen mailler sayesinde konaklama ile ilgili herhangi bir işlem yapıldığında misafiriniz doğrudan bilgilendiriliyor.

Uygun fiyatı, sunduğu kullanım kolaylığı ve otelinize entegresyon konusunda sunduğu yüksek standartlar ile CORPOHOTEL’i mutlaka kullanmalısınız. Otelinizin prestijini arttırırken satış rakamlarınızı da zirveye taşıyacak bu sistemi kullandıktan sonra oldukça doğru bir tercihte bulunduğunuzun farkına varacaksınız.