Otelinizin Tüm Hizmetlerinden Müşterilerinizin Haberi Var mı?

Otelinizin tüm hizmetlerinden haberdar olmayan müşterileri kazanmak için etkili marketing çalışmaları yapmaya ne dersiniz?

Hizmet sektörünün en önemli alanlarından bir tanesi olan otelcilikte rekabetin önemli seviyelerde olması işletmelerin müşteri bazında çalışmalar yaparken hizmetlerini de çeşitlendirmesine neden olur. Bu çeşitlilik her geçen gün farklı bir boyuta ulaşsa da gerek geleneksel pazarlama gerekse de modern pazarlama anlayışında yaşanan aksaklıkların hizmetlerin yayılamamasına neden olduğu görülür. Otelin müşterilerine sunduğu hizmetin tam olarak pazarlanamaması veya müşteriye yanlış yansıması belki de potansiyel bir müşterinin ellerinizden kayıp gitmesine neden olabilir.

Siz de müşterilerinizin otelinizdeki bütün hizmetlerden anında haberdar olması adına çalışmalar yürütmek ister misiniz?

Potansiyel Müşteriler Anında Haberdar Olsun!

Otelde yeni uygulanmaya başlanmış bir yöntem veya müşterilere yeni sunulan bir hizmetin aylar sonra otelinizde konaklama düşüncesine sahip bir müşteriye iletilmesinde nasıl bir yöntem izleyebileceğinizi bilmiyor musunuz? Gelin hep birlikte en etkili yöntemi keşfedelim!

TV reklamları veya internet reklamlarında bir müşterinin sizin olanaklarınıza rast gelmesi bir ihtimal olsa da bu ihtimali güçlendirmek adına bu reklamlardan çok daha fazlasını yapmak sizin elinizde! E-mail marketing çalışmalarının doğrudan doğruya potansiyel müşterilere hitap etmesi kişinin almayı düşündüğü hizmetten daha hızlı bir şekilde haberdar olmasına olanak sağlar. Zira kişiler otel ve tatil planlamalarını önemsiyor olsalar da söz konusu plana her an her dakika göz atamazlar. Bu durumda e-mail marketing ile büyük balığı yakalamak mümkün.

Potansiyel müşterilerinize hizmete sunulan yeni imkanları ve ayrıcalıkları özel bir üslupla aktararak müşterilerinizin konaklama kararları üzerinde önemli bir etkide bulunabilirsiniz. Bu noktada sizlere ciddi bir avantaj sunan CORPOHOTEL ile ne tür avantalar elde edeceğinize gelin daha yakından bir bakalım!

CORPOHOTEL ile Geleceği İnşa Edin!

Dijital dönüşümün sürdürülebilir başarıyı elde etmede oldukça önemli bir nokta olduğunu bilen oteller açısından müşterilere doğru bir şekilde hitap etmek çok daha basit olur. Zira dijital araçları etkin bir şekilde kullanan otellerin müşteriler nezdinde daha kaliteli olduğu algısının yanı sıra güncelliği yakalamaları da çok daha kolaydır. Siz de tüm bu avantajları ve çok daha fazlasını CORPOHOTEL ile elde edebilirsiniz. Peki, CORPOHOTEL size başka neler sunar?

Güncellemeler ile Trendleri Yakalayın

CORPOHOTEL tamamen size özel çözümler sunmak ve müşterileriniz ile aranızdaki ilişkinin daha kaliteli bir noktaya taşınması adına çalışmalar gerçekleştirmek adına oluşturulmuş bir yapıdır. Bu anlamda değişen trendlere uygun çözümler sunmak adına sürekli güncellenen yapısı ile dikkat çeken CORPOHOTEL sayesinde Türkiye’de ve dünyada yaşanan otelcilik uygulamalarına kolay bir şekilde adapte olabileceksiniz. Böylece müşterilerinizin size olan ilgisi daha da yükselecektir.

Müşteri Memnuniyetinde Yüksek Standartlar

Müşterilerine yenilikleri en kısa sürede bildiren ve bu anlamda müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan otellerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de müşteri memnuniyeti ve sadakati noktasında ciddi bir seviye elde edilmesidir. Siz de CORPOHOTEL kullanarak müşterileriniz ile aranızda adeta bir gönül bağı tesis edebileceksiniz. Bu sayede satışlarınız tavan yapacak!