Otelden Müşterilere Gönderilen E-mail Haritası

Otelden müşterilere gönderilen klasik e-maillerin okunmadan çöp kutusunun yolunu tuttuğnu biliyor muydunuz? Peki, sizin e-mailleriniz çöp kutusuna gitmesin diye neler yapmalısınız?

Otellerin müşterilerine yaklaşırken kullandıkları dilden yönteme kadar her detayı titizlik çerçevesi içerisinde ele alması şarttır. Zira sayısız otelin her biri farklı bir teknik kullanarak müşterisinin ilgisini çekmeye çalışır. Ancak çoğu otel e-mail marketing noktasında klişeleşmiş yapıları kullanarak başarı elde edeceğini düşünür. Bu da boşa harcanan kaynaklar ve getirisi olmayan pazarlama çalışmalarına dönüşür. Siz bu durumu yıkmak ve daha büyük başarılar elde etmeyi arzuluyorsanız CORPOHOTEL ile farklılaşma yolunu tercih edebileceğinizi unutmamalısınız.

Otel Müşterilere Neden E-mail Gönderir?

Otellerin temel hedefi daha fazla satış ve daha ciddi sayıda tatilciye konaklama imkanı sunmak olurken bunu sağlayabilmenin en kritik yolu e-mail marketing ile mümkün olur. Zira tatil planları yapan pek çok birey gün içerisinde iş temposu ile yorulan ve zaman zaman e-maillerini kontrol eden kimseler olur. İnternet reklamları ve TV reklamları gibi pazarlama araçlarının oteller için ciddi bir alan olmayışı e-mail pazarlamasının tercih edilmesini sağlar. İşte burada doğru adımları atmak daha büyük önem kazanır.

Otellerin e-mail marketing yaparak başarı elde etmesi yüksek bir ihtimaldir. Ancak her mail pazarlamasının size ciddi satış olarak döneceği kesin değildir. Çünkü doğru gerçekleşmemiş hiçbir pazarlama size müşteri veya satış olarak yansımaz. Bu nedenle müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde saptayacak araçları kullanmanız size önemli avantaj sağlayacaktır. Elbette burada devreye CORPOHOTEL girer.

CORPOHOTEL ile Müşterilerinizi Detaylı Bir Şekilde Bilgilendirin!

Otelde konaklama planları yaparken nelerin ücrete dâhil olduğu, yakınlarda hangi imkânlar bulunduğu ve otelin neler sunduğunu bilmek otelde konaklayacak müşteriler açısından en önemli konular arasında yer alır. Zira hangi hizmetlere para ödeyeceğini ve otelde konaklarken aşağı yukarı ne kadarlık bir bütçeye ihtiyacı olduğunu net bir şekilde kavrayabilen kimseler için detaylara boğulmak çok da kötü bir durum olmaz. Siz de müşterilerinizi detaya boğmak için CORPOHOTEL kullanabilirsiniz.

Otelinizin satışlarını arttırmak ve daha prestijli bir otel olmasını sağlamak açısından mutlaka tercih etmeniz gereken bir yazılım olan CORPOHOTEL avantajları ile dünyanın en önemli otellerine dahi yardımcı olabilecek niteliklere sahiptir.

E-mail Şablonları ile Zamandan Tasarruf Edin

Müşterilerinizin beğeneceği bir bakış açısı ile hazırlanmış e-mail marketing araçlarını kullanırken bütün detayları elle yazmak sizin için önemli bir zaman kaybı anlamına gelir. Çünkü otelden müşterilere gönderilen e-mail haritası bütün ayrıntıları içeren kapsamlı e-maillerdir. CORPOHOTEL ayrıcalığını yaşamadan bu e-mailleri hazırlamak günlerinizi alabilir.

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Doğru e-mail marketing gerçekleştirip gerçekleştimediğinizi öğrenmenin en iyi yolu müşterilerden geri bildirim almakla mümkündür. Çünkü müşterilerin memnuniyeti ve pazarlama çalışmalarının başarısını ölçmek gelecekte nasıl bir planlama yapılacağını ön görmek açısından daha kolay olacaktır. CORPOHOTEL ile otomatik müşteri memnuniyeti anketi gönderebilir ve sonuçları kısa sürede grafikleştirebilirsiniz. Bu sayede hem çalışmanın başarısını hem de müşterilerinizin memnuniyetini değerlendirebilirsiniz