Otel Yönetim Yazılımları Çok Var Peki, Otel Marketing Departmanına Özel Yazılımlar?

Otel yönetimi konusunda çok ciddi yazılımlar geliştirilmiş olsa da marketing departmanlarına gereken özenin verilmemesi bu anlamda yazılımların eksik kalmasına neden olabilmektedir.

Pazarlama çalışmalarının başta otelcilik sektörü olmak üzere hemen her hizmet işletmesi için önemli bir konu olması pazarlama departmanlarına yönelik son yıllarda çalışmaların gitgide daha da yaygınlaşmasına neden olmuştur. Ancak yazılım ve program konusundaki eksiklik hala marketing için gerekli atılımın yapılamamasına neden olur. CORPO HOTEL hem otelcilik sektöründeki açığı kapatmak hem de müşterilere daha doğru bir yöntemle hitap edebilmek adına eşsiz imkânlar sağlıyor. Otelinize adeta çağ atlatacak bu yazılım avantajları ile de klasik bir uygulama sunmadığını kanıtlıyor.

CORPO HOTEL Sizi Geleceğe Taşır

Otelinizin pazarlama departmanı yoğun çalışmalarını sürdürürken bu departmanın işini kolaylaştıracak üstelik daha kısa sürede daha ciddi bir kitleye hitap edebilmesine olanak sağlayacak bir pazarlama yazılımı kullanmaya ne dersiniz?

Dijitalleşmenin en önemli adımlarından birini atmaya hazırlanan oteller için eşsiz bir fırsat olan CORPO HOTEL özellikle e-mail marketing konusuna odaklanmayı arzu eden otellere başarılı sonuçlar almanın kapılarını aralıyor. Müşteri beklentilerini kolay bir şekilde belirlemek ve bu beklentilere en uygun çözümleri sunabilmek adına kullanacağınız bu yazılımın sadece finansal kazanç değil aynı zamanda iş yükünde ciddi bir azalmaya neden olacağını da vurgulamak gerekir.

Potansiyel müşterilere uygun pazarlama stratejileri belirlenmesi ve müşterilerle ilişkilerin güçlendirilmesi noktasında kullanılabilecek olan CORPO HOTEL yazılımının avantajları da çok önemlidir.

CORPO HOTEL Neden Tercih Edilmeli?

Müşteri odaklılığın temel alındığı ve pazarlama stratejilerinin daha etkin bir şekilde kullanıldığı CORPO HOTEL; geleceği garanti altına almayı hedefleyen hemen her otel işletmesi tarafından tercih ediliyor. Siz de kapasitesi ne olursa olsun otelinizin daha geniş kitlelere hitap etmesini üstelik bu kitlelerin doğru müşteriler olmasını arzu ediyorsanız marketing departmanınızın işini kolaylaştıracak bu yazılımı kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Peki, bu yazılım size ne tür avantajlar getirecektir? Gelin daha yakından inceleyelim!

Müşteriye Özel Çözümler

Otelde konaklayacak müşteri profillerinin birbirinden farklı olabileceği herkesçe bilinen bir gerçektir. Bu anlamda oteliniz çatısı altında bir marketing stratejisi belirlerken kesinlikle müşterilerinizin neler beklediğini ve ne tür hizmetlere ihtiyaç duyduklarını bilmelisiniz. Bu size sadece mutlu müşteriler yaratma imkânı değil aynı zamanda otelinizin kalitesinde de ciddi şekilde iyileştirme sağlayacaktır. Üstelik her müşteriye uygun bir dil seçerek oluşturacağınız pazarlama maillerinin okunmadan silinmesi de kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Müşteri Profilleri Oluşturun

Temel hedefiniz satışları arttırmak ve kalitede ciddi bir standart yakalamak olduğundan sadece potansiyel müşterilerinize değil aynı zamanda daha önce otelinizde konaklamış müşterilere de hitap etmeniz gerekir. CORPO HOTEL sayesinde otelinizde daha önce bir gece dahi olsa konaklamış müşterilere özel profiller oluşturarak kişisel bilgilerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bu size ciddi bir zaman tasarrufu sağlarken aynı zamanda memnuniyeti de beraberinde getirecektir.

CORPO HOTEL yazılımının tamamen otel ve otel müşterilerine yönelik yapısı ortaya çıkabilecek bütün sorunların çözümlenmesine olanak sağlar. Bu anlamda karşılaşacağınız herhangi bir sorun etkili marketing uygulaması ile çözüme kavuşur.